Lista zawodników aktualizowana jest co kilka godzin.

LISTA ZAWODNIKÓW - BIEG GŁÓWNY

NAZWISKOIMIĘKATEGORIAMIASTOKLUBOPŁACONO
ANDRUSZKOPAWEŁM-HEROSWAŁBRZYCHDRINK TEAMTAK
BANASZCZAKROKSANAK-GAZETAŚWIDNICATAK
BEREŚNIEWICZMICHAŁM-CHAMPIONŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICATAK
CZĄSTKAJERZYM-TYTANŚWIDNICAAMATORTAK
DRELICHOWSKAANNAK-TYTANKAWROCŁAWŻWIRU TEAMTAK
DROZDVIOLETTAK-TYTANKALUBINTAK
FLAKAPAWEŁM-CHAMPIONBURKATÓWTAK
GAJZLERAGNIESZKAK-CHAMPIONKAWAŁBRZYCHDRINK TEAMTAK
GAŁEKNATALIAK-GAZELAŚWIDNICATAK
GURGULRYSZARDM-NIESTRUDZONYŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWATAK
JANKOWSKAROMANAK-TYTANKATAK
JAROSZANNAK-CHAMPIONKASTEFANOWICETAK
JAROSZ-STAŃCZYKKRYSTYNAK-CHAMPIONKADOMANICETAK
JEDZINIAKDOROTAK-CHAMPIONKAJEDLINA-ZDRÓJTAK
JURASZALEKSANDRAK-CHAMPIONKASOSNOWATAK
KAŚKIEWICZTOMASZM-CHAMPIONŚWIDNICAJANUSZE TURYSTYKITAK
KOCIOŁEKANNAK-CHAMPIONKAŚWIDNICATAK
KORCZYŃSKAALICJAK-TYTANKAPOGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁATAK
KORCZYŃSKIŁUKASZM-CHAMPIONPOGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁATAK
KOZIOŁEWAK-TYTANKAGÓRZYCETAK
KUŁAKOWSKAMAŁGORZATAK-CHAMPIONKAŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWATAK
LECHKORNELIAK-CHAMPIONKAŚWIDNICATAK
LESZCZEWSKABERNADETTAK-TYTANKAWAŁBRZYCHKAT KROSS WAŁBRZYCHTAK
ŁOBODZIŃSKATERESAK-CHAMPIONKAWAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHTAK
MICHUŁKABEATAK-CHAMPIONKAWAŁBRZYCHDRINK TEAMTAK
MIKOŁAJCZYKIWONAK-TYTANKAŚWIDNICATAK
MUSIAŁMAREKM-NIESTRUDZENIBYSTRZYCA GÓRNABIEGOWA ŚWIDNICA BYSTRZYCKI EXPRESSTAK
NOWAKKATARZYNAK-CHAMPIONKADZIEĆMOROWICEDRINK TEAMTAK
OSTAPIUKANNAK-CHAMPIONKAWAŁBRZYCHKAT CROSSTAK
PACEKARTURM-TYTANŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICATAK
PAWIŁOJĆJAKUBM-HEROSŚWIEBODZICETAK
PLICHTAKRZYSZTOFM-TYTANWITOSZÓW DOLNYTEAM GÓRALTAK
PODGÓRSKADOROTAK-CHAMPIONKAŚWIDNICATAK
PRZEPŁATAJAROSŁAWM-HEROSRUSKOSTRZEGOMSKA DWUNASTKATAK
SAMEKALEKSANDERM-CHAMPIONŚWIDNICATAK
SEREKBARTOSZM-CHAMPIONMŚCIWOJÓWSPONTAN RACE MŚCIWOJÓWTAK
SKOCZYLAS-SZYMAŃSKAMAŁGORZATAK-CHAMPIONKAŚWIEBODZICETAK
SKONIECZNAZUZANNAK-GAZELAWAŁBRZYCHBIEGOWA ŚWIDNICATAK
SMACHAJOANNAK-TYTANKAŚWIDNICATAK
STAWIARZRENATAK-CHAMPIONKAŚWIDNICATAK
SZYMAŃSKIJAKUBM-CHAMPIONCHWALISZÓWTAK
TARATUTAPATRYCJAK-GAZELAGRUSZÓWPCF SPORT COMPLEXTAK
TRACZYŃSKIDANIELM-HEROSWITOSZÓW GÓRNYBIEGOWA ŚWIDNICATAK
TULMAŁGORZATAK-TYTANKAGNIECHOWICEDRUŻYNA SZPIKUTAK
URBAŃSKIŁUKASZM-TYTANŚWIDNICAŻWIRU TEAMTAK
USSMACIEJM-HEROSŚWIDNICATAK
WĄSALAPAWEŁM-CHAMPIONSTEFANOWICETAK
WILCZYŃSKAMAGDALENAK-CHAMPIONKAWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHTAK
WILCZYŃSKIPIOTRM-CHAMPIONWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHTAK
ZIĘBABOGDANM-TYTANŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICATAK
ŻUREKWIESŁAWM-NIESTRUDZONYŚWIDNICATAK

LISTA ZAWODNIKÓW - NORDIC WALKING

NAZWISKOIMIĘKATEGORIAMIASTOKLUBOPŁACONO
MIKOŁAJCZYKARKADIUSZM-OPENWAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHTAK

LISTA ZAWODNIKÓW - BIEGI DLA DZIECI

NAZWISKOIMIĘKATEGORIAMIASTOKLUBOPŁACONO
BOCZULABARTOSZC-SASETKA I OSIŁEKBIELAWATAK
CZĄSTKAHUBERTC-SASETKA I OSIŁEKŚWIDNICATAK
JEDZINIAKGRZEGORZC-OSIŁEKJEDLINA-ZDRÓJTAK
JEDZINIAKWOJCIECHC-OSIŁEKJEDLINA-ZDRÓJTAK
JURASZAGNIESZKAD-SMERFUŚSOSNOWATAK
KORCZYŃSKAALICJAD-PAPA SMERFPOGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁATAK
KORCZYŃSKIJANC-OSIŁEKPOGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁATAK
OSTAPIUKMARTYNAD-NICPOŃWAŁBRZYCHTAK
OSTAPIUKWOJCIECHC-PAPA SMERFWAŁBRZYCHTAK
PLICHTAKATARZYNAD-NICPOŃWITOSZÓW DOLNYSP WITOSZÓW DOLNYTAK
SEREKLENAD-SASETKA I OSIŁEKMŚCIWOJÓWSPONTAN RACE MŚCIWOJÓWTAK
STAŃCZYKEWAD-SASETKA I OSIŁEKDOMANICETAK
STAŃCZYKIGORC-SASETKA I OSIŁEKDOMANICETAK
ŚCIEPUROLENAD-OSIŁEKŚWIDNICATAK
WILCZYŃSKAALEKSANDRAD-HOGATA I PASIBRZUCHWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHTAK
WILCZYŃSKIPAWEŁC-OSIŁEKWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHTAK